​ Vaše Grafická dílna: Firemní identita

Vaše Grafická dílna: Firemní identita

Firemní identita - corporate identity

Kvalitní a přímočará zpráva o tom, co děláte, je základem jasné identifikace a budování povědomí o Vaší společnosti anebo produktu. Zákazník dá spíše přednost firmě, která se navenek prezentuje sebevědomě a srozumitelně před společností, která působí "zanedbaně". Rádi se postaráme o to, aby vaše společnost byla vidět.

Branding

Máte rádi svoji firmu a rádi o ni pečujete?
Určitě Vám tedy nebude lhostejné, jak se bude prezentovat navenek. Rádi Vám pomůžeme s vytvořením vlastní vizuální strategie a ukážeme Vám, jaké dnešní technologie nabízejí možnosti prezentace a komunikace se zákazníky.

Copywrighting

Čtením vstřebává člověk obrovské množství informací. Nehazardujte s dobrým jménem vaší firmy a nechejte psaní firemních prezentačních textů a PR na naší zkušené textařce. Rádi Vám pomůžeme s tvorbou firemních textů pro web, s přesným definováním firemní vize pro prezentaci v tiskovinách či s reklamními slogany.

Podpora značky

Díky bohatým zkušenostem jsme schopni dát Vaší firmě skutečnou „tvář“, která Vás specifickým způsobem oddělí od konkurence a zachová přitom Vaši jedinečnost. Vytvoříme Vám jednotný vizuální styl od vizitky, přes webové stránky, po polep automobilu. Nebojte se nás kontaktovat pro více informací, čím dříve začneme, tím dřív to bude hotové!:)

Logotyp

Logo, značka, symbol - po tisíciletí základní prostředek pro vizuální komunikaci a prezentaci s takřka neomezenými možnostmi nasazení. Jeho tvorbu nevnímáme jako jednorázové "one and done" řešení, ale jako organickou součást uceleného systému pro prezentaci vaší společnosti, služby anebo produktu. Je čas na nové logo anebo redesign stávajícího? Ozvěte se, něco s tím uděláme! :)

Dobrá propagace pracuje za vás

Ve změti barev a tvarů kolem nás nás málokdy něco zaujme natolik, abychom se ohlédli. V Grafické dílně usilujeme o kvalitní řemeslné a technické zpracování, máme cit pro detail, kompozici a estetiku. Odlište se tím, že si vši firmu anebo produkt lidé zapamatují. Zkuste to s námi!

Top