​ Vaše Grafická dílna: Grafika a design

Vaše Grafická dílna: Grafika a design

3D grafika, vizualizace a návrhy výstavních expozic

Uvažujete o prezentaci produktů či služeb na veletrzích doma nebo v zahraničí?
Rádi vám vypracujeme 3D projekt, který vás bude náležitě reprezentovat. Chcete vizualizaci výrobku, stavby nebo produktu před realizací? S tím nemáme problém! Precizní zpracování a rendering je u nás zárukou.

Grafické návrhy tiskovin

Nabídkových letáků a různých reklamních tiskovin má každý z nás plnou schránku. Rukama nám projdou kila tiskovin. Kolik z nich si ale skutečně přečtete? Pokud nějakou, je velká šance, že byla od nás. Letáky, katalogy, brožury, PFka, kalendáře...vše, co se dá vytisknout. Oslovte nás s požadavkem a přesvědčte se sami!

Ilustrace, kresba a kreativní grafika

Pokud hledáte opravdu kreativní a estetickou tvorbu, jsme ti praví pro vás. My jsme ti grafici, kteří umí skutečně kreslit! Prodáváme na shutterstock.com. Podívejte se do referencí a udělejte si obrázek :)

Piktogramy a doprovodná grafika

Znáte font awesome? To jsou ty piktogramy, značky a navigační prvky, které vidíte na 99% webových stránek. Navrhujeme piktogramy na míru, které vás ozvláštní a vtipně a kreativně doplní vaši firemní identitu.

Polep automobilů, reklamní poutače

Bannery, billboardy, meshe, navigační cedule. Řezaná grafika, plotry, samolepky. Návrh - tisk - polep. A vy jste spokojení.

Úprava a retuš fotografií

Používáme nejnovější software a moderní technologické postupy. Upravíme vám nové i starší fotografie dle vašich požadavků a k vaší spokojenosti. V našem teamu máme šikovné fotografy, pokud fotky ještě nemáte.

Top