​ Vaše Grafická dílna: Webdesign

Vaše Grafická dílna: Webdesign

Struktura a grafický návrh

Společně s vámi vytvoříme návrh vzhledu vašeho webu. Zvolíme vhodné rozdělení vašeho webu na podstránky a rozdělení vašeho sortimentu do logických okruhů.

Firemní prezentace

Vytvoříme pro vás jednoduchou prezentaci Vaší firmy, služeb nebo produktů na internetu. Předpokládaná doba realizace: 1 měsíc. Cenový odhad: od 10 000 Kč.

Zvyšování návštěvnosti / SEO

Nalezneme klíčová slova, která budou ve vyhledávačích zadávat potencionální návštěvníci vašich stránek a vaši budoucí zákazníci. Web přizpůsobíme tomu, aby ho navštívilo co nejvíce návštěvníků, kteří budou mít o vaše služby zájem, a také tak, aby se rozhodli stát vašimi zákazníky.

E-shop, podpora prodeje

Vybudujeme pro vás prezentaci vaší firmy na internetu, jejíž součástí bude e-shop na prodej vámi nabízených služeb nebo produktů. Vytvoříme pro vás také administrační rozhraní, kde si sami budete obměňovat svůj nabízený sortiment a které vám usnadní vyřizování objednávek uskutečněných přes váš web. Předpokládaná doba realizace: 2 měsíce. Cenový odhad: od 25 000 K4.

Administrační rozhraní

Vytvoříme neveřejnou část webu, kam budete mít přístup pouze vy. Zde budete mít možnost sami si přidávat a upravovat jednotlivé kategorie a položky vašeho sortimentu. Dále zde najdete přehled objednávek uskutečněných prostřednictvím vašeho e-shopu a funkce pro zaznamenání průběhu odbavení každé objednávky.

WEBHOSTINGové služby

Nabízíme Vám spolehlivé webhostingové služby, ať už se jedná o hostování malého web či o provoz vlastních serverů pro rozsáhlejší projekty. včetně servisu linuxových serverů. Bližší informace o nabízených hostingových službách.

tvorba-webu-01
tvorba-webu-02
tvorba-webu-03
tvorba-webu-06
tvorba-webu-04
tvorba-webu-05
tvorba-webu-07
tvorba-webu-09
tvorba-webu-10
tvorba-webu-08
Top